top of page

PARTNEŘI

IMG_0147.jpeg

PENCO

Penco založil tým odborníků z oblasti potravinářské chemie a biochemie, vášnivých sportovců a zároveň kamarádů. Právě spojení lásky ke sportu a toho, že rozumíme procesům v těle, víme jak fungují svaly, buňky a co potřebují, jsme se v roce 1991 vydali na dráhu výrobců české sportovní výživy. Ještě před revolucí jsme pracovali v rámci VŠCHT na vývoji biologicky aktivních látek pro výživu. Své poznatky jsme přetavili v receptury a následně i výrobu produktů PENCO. Nejsme tak další brand proteinových tyčinek, ale výrobce komplexní sportovní výživy.

IMG_0146.jpeg

MIZUNO

Rozdíl mezi dobrým a vynikajícím produktem spočívá ve velké pozornosti k detailu. Mizuno vývojem špičkového sportovního vybavení nejen, že podporuje veškeré sportovní aktivity, ale také vytváří produkty a služby, které aktivně šíří sportovní hodnoty i do každodenního života.

IMG_0148.jpeg

OLOMOUCKÝ KRAJ

Olomoucký kraj je místem dvou turistických regionů. Každý je jiný, ale každý má své osobité kouzlo. Je vhodným místem pro milovníky hor, cykloturistiky a historických, technických i přírodních památek. Nejvýznamnější z hlediska národopisného je oblast Hané, z hlediska aktivního odpočinku pak pohoří Jeseníků. Přirozeným centrem regionu je město Olomouc. Nejvýznamnější památkou je zde sloup Nejsvětější Trojice, jež je zapsán na seznamu UNESCO. Pro milovníky historie jsou otevřeny brány hradů, zámků, zřícenin a muzeí, sportovcům se nabízí bohatá síť cyklotras či množství sjezdovek. Odpočinout si můžete v několika vyhlášených lázeňských centrech.

IMG_0145.jpeg

ZONE3

ww.zone3.cz

Víme, co dělá triatlonisty lepšími a rychlejšími. 
Naše plavecké neopreny, tri-suity a sportovní oblečení vám pomohou maximalizovat váš výkon a přinést tak, nové osobní rekordy a rychlejší časy na vašich vysněných tratích. 
Značka Zone3 byla zvolena vítězem v kategorii neoprenů a oblečení pro triatlon - věnujeme se vývoji oceňovanému a kvalitnímu sportovnímu oblečení, které vás dovede přes cílovou čáru.

IMG_0149.jpeg

MĚSTO ZÁBŘEH

Mé rodné město - Zábřeh leží mezi Šumperkem a Mohelnicí „za břehem“ Moravské Sázavy.
Rozkládá se na ploše 3.458 ha. V malebném městě v předhůří Jeseníků žije zhruba 13 300 obyvatel, podle správního členění spadá do Olomouckého kraje, leží v nadmořské výšce 285 metrů.

IMG_0153.jpeg

CASTELLI

Zabýváme se výrobou triatlonového a cyklistického oblečení s vlastním designem - program Servizio Corse. V rámci tohoto programu vám špičkový výrobce oblečení Castelli umožňuje využít vybrané výrobky a opatřit je Vámi navrženým designem.

IMG_0150.jpeg

POC

Ochrana hlavy a zad sportovce při lyžování, snowboardingu, silniční a horské cyklistice jsou primárním zaměřením značky POC. Kromě přileb a páteřáků pro různé druhy použití POC přináší na trh také skvělé lyžařské brýle a celou řadu dalších doplňků.

Partneři: Sponsors
bottom of page